Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Závesná Lampa

Snow drop

Závesná Lampa Snow Drop je stropné a modulárne osvetlenie. Jeho výhoda spočíva v regulácii jeho svietivosti moduláciou vďaka systému hladkej kladky. Krok za krokom hraním s protizávažím je užívateľ schopný zvýšiť a znížiť svietivosť. Modulácia tohto dizajnu pripomína rôzne etapy kvitnutia snežienka od začiatku štvorstenom až po koniec fraktálom so štyrmi trojuholníkmi. Vintage jantárová Edisonova žiarovka sa po zatvorení dizajnu vkladá do štvorstennej exkluzívnej škatule vyrobenej z opalizujúcich bielych plexi.

Názov projektu : Snow drop, Meno dizajnérov : Nicolas Brevers,, Meno klienta : Gobo lighting.

Snow drop Závesná Lampa

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.