Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Corporate Identity

Yanolja

Corporate Identity Yanolja je platforma cestovných informácií číslo 1 v Soule, ktorá v kórejskom jazyku znamená „Hej, poďme si hrať“. Logotyp je navrhnutý so san-serif fontom, aby vyjadril jednoduchý, praktický dojem. Použitím malých písmen môže poskytnúť hravý a rytmický obraz v porovnaní s použitím veľkých písmen. Priestor medzi jednotlivými písmenami sa skvele reviduje, aby sa predišlo optickej ilúzii, a zvýšil sa čitateľnosť aj pri malej veľkosti logotypu. Starostlivo sme vybrali živé a jasné neónové farby a pomocou doplnkových kombinácií sme dosiahli mimoriadne zábavné a praskajúce obrázky.

Názov projektu : Yanolja, Meno dizajnérov : Kiwon Lee, Meno klienta : Yanolja.

Yanolja Corporate Identity

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.