Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Analyzátor Vody

OFi

Analyzátor Vody Vďaka Ofi sa pre „Inteligentný plávajúci objekt“ stáva vzdialená správa bazéna hračkou! Tento kompletný systém umožňuje nepretržité monitorovanie parametrov vody, ako aj automatické varovanie, akonáhle sa zistí anomália, a má prístup k informáciám o údržbe, ktorá sa má vykonať. Pre maximálny komfort umožňuje aplikácia pre smartfón kedykoľvek nahliadnuť do všetkých údajov. Ofi je vybavený sondami, ktoré neustále merajú niekoľko parametrov: pH, soľ ... A jeho 3 farebné LED diódy umožňujú majiteľovi na prvý pohľad zistiť stav jeho bazéna.

Názov projektu : OFi , Meno dizajnérov : Frédéric Clermont, Meno klienta : Asamgo.

OFi  Analyzátor Vody

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.