Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Knižnica

More Is Different

Knižnica Viac ako iná (MID), vytvorená z túžby navrhnúť knižnicu, ktorá obmedzuje použitie surovín, odráža a spája predkové znalosti tesárstva so súčasným dizajnom. Yves-Marie Geffroy dáva novému spôsobu používania knižnice nový význam. Koncept, ktorý neohrozuje funkčnosť, estetiku, odolnosť ani udržateľnosť, možno nájsť v tomto nadčasovom dizajne a neočakávanom experimente.

Názov projektu : More Is Different, Meno dizajnérov : yves-marie Geffroy, Meno klienta : Yves-Marie Geffroy.

More Is Different Knižnica

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.