Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Interiérový Dizajn Obchodného Centra

Foco shopping mall

Interiérový Dizajn Obchodného Centra Jej dizajn má nasledujúce vlastnosti: udržiavať tri body zákazníka, jadro alebo produkt, najskôr zažiť svoj produkt, potom výrobok predať zákazníkovi, produkt znova urobiť, urobiť priestor, vystaviť, uviesť na trh, predať, a nie ignorovať produkt skúsenosti, prejdite priamo na posledný krok predaja. V skutočnosti to znamená vylepšiť celú používateľskú skúsenosť celej značky. Zákaznícky priestor stojí len za účelom osobného prežitia odevného priestoru.

Názov projektu : Foco shopping mall, Meno dizajnérov : ZHENG SONGLING, Meno klienta : Foco.

Foco shopping mall Interiérový Dizajn Obchodného Centra

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.