Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Ručné Lisovanie

Kwik Set

Ručné Lisovanie Viacúčelový kožený ručný lis je intuitívny, univerzálne navrhnutý stroj, ktorý zjednodušuje životy každodenných kožušníkov a vyťažuje maximum z vášho malého priestoru. Umožňuje používateľom strihať kožu, tlačiť / reliéfne vzory a nastavovať hardvér s 20 plus prispôsobenými matricami a adaptérmi. Táto platforma je navrhnutá od základu ako špičkový produkt triedy.

Názov projektu : Kwik Set, Meno dizajnérov : Erik Christopher DeMelo, Meno klienta : IVAN Leathercraft Co. LTD.

Kwik Set Ručné Lisovanie

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.