Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Candy Obal

5 Principles

Candy Obal 5 princípov je séria vtipných a nezvyčajných obalov s cukrovinkami. Vyplýva to zo samotnej modernej popkultúry, najmä z internetovej popkultúry a internetových memov. Každý dizajn balenia obsahuje jednoduchú rozpoznateľnú postavu, s ktorou sa ľudia môžu týkať (Svalnatý muž, mačka, milovníci atď.), A sériu 5 krátkych inšpiratívnych alebo vtipných citátov o ňom (odtiaľ názov - 5 princípov). Mnoho citátov obsahuje aj odkazy na popkultúru. Je to jednoduché vo výrobe a zároveň vizuálne jedinečné balenie a je ľahké ho rozšíriť ako sériu

Názov projektu : 5 Principles, Meno dizajnérov : Anton Shlyonkin, Meno klienta : Tasty Help.

5 Principles Candy Obal

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.