Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Logo

Vrossis

Logo Hlavný princíp návrhu pochádza z gréckeho starodávneho slova Vrossis, čo znamená výživu. Kozmetika vyživuje pokožku, chemikálie nie. S cieľom presvedčiť klientov o tom, že ide predovšetkým o bylinkový kozmetický list, sa do prvého veľkého písmena V. pridalo veľké písmeno V. Transformácia by sa mala vykonať veľkým písmenom V na niečo, čo stimuluje viac očí. Výsledkom bola korunka včelieho kráľa do tvaru V. Rôzne farby použité na zdôraznenie série. Modrá farba na zvlhčenie atď.

Názov projektu : Vrossis, Meno dizajnérov : Vrossis, Meno klienta : Vrossis.

Vrossis Logo

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.