Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Hodinky

Sorriso

Hodinky Hodinky „Sorriso“ radi vidia váš úsmev! Na tieto hodinky sa musíte usmiať, potom sa naskenuje váš úsmev, otvorí sa bránica a ciferník vám ukáže čas. Na LCD obrazovke, ktorá je položená rukami, sa zobrazia rôzne obrázky hneď po otvorení clony. Ako ste zistili, „Sorriso“ obsahuje LCD obrazovku a senzor rozpoznávania úsmevu a membránový doskový mechanizmus. Heslo týchto hodiniek je „Buďte šťastní v každom okamihu vášho života“.

Názov projektu : Sorriso, Meno dizajnérov : Mehrdad Khorsandi, Meno klienta : Mehr Design.

Sorriso Hodinky

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.