Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Firemný Darček

Yun Tea

Firemný Darček Tento dizajn kolekcie čajov zahŕňa koncept čínskeho zverokruhu a horoskopy s dvojjazyčnou identitou značky, ktorá pomáha propagovať túto čínsku kultúrnu tradíciu ľuďom na celom svete odlišným prístupom a tónom hlasu. Grafický štýl vŕbového vzoru západnej čínskej kuchyne bol zmanipulovaný s východoeurópskym charakterom postaveným na papieri, ktorý vytvára vizuálnu identitu súvisiacu s čajom a kvetmi šťastného zverokruhu.

Názov projektu : Yun Tea, Meno dizajnérov : Jacky Cheung, Meno klienta : SharpMotion.

Yun Tea Firemný Darček

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.