Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Logo

Meet Chuanchuan

Logo Ďalšie reštaurácie začínajú v Číne slúžiť Čuanchuane, čo je druh sichuanskej kuchyne. Väčšina z nich nemá správne alebo dobre vyzerajúce logo, ktoré nejakým spôsobom znižuje príťažlivosť ich fantastického jedla. Toto logo sa však skladá z dvoch grafík založených na štvorcoch a trojuholníkoch, ktoré znamenajú rôzne potravinové materiály. Celkový tvar tohto loga je guľatý tvar, ktorý symbolizuje horúci hrniec. Toto logo bolo navrhnuté tak, aby bolo jednoduchšie, ľahšie zrozumiteľné a jednoduchšie, čo by mohlo prilákať viac zákazníkov.

Názov projektu : Meet Chuanchuan , Meno dizajnérov : Sitong Liu, Meno klienta : Kinpak brand group.

Meet Chuanchuan  Logo

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.