Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Salón Krásy

Shokrniya

Salón Krásy Dizajnér sa zameral na luxusné a inšpiratívne prostredie a produkoval samostatné priestory s rôznymi funkciami, ktoré sú súčasne súčasťou celej štruktúry. Biela farba ako jedna z luxusných farieb Iránu bola vybraná na rozvoj myšlienky projektu. Priestory sa vyskytujú vo forme škatúľ v 2 farbách. Tieto škatule sú uzavreté alebo polouzavreté bez akýchkoľvek zvukových alebo čuchových porúch. Zákazník bude mať dostatok priestoru na vyskúšanie súkromného móla. farby pre iné materiály boli dôležitými výzvami.

Názov projektu : Shokrniya , Meno dizajnérov : Kasra Shafieezadeh, Meno klienta : 4 Architecture Studio.

Shokrniya  Salón Krásy

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.