Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Webová Aplikácia

Batchly

Webová Aplikácia Platforma Batchly SaaS umožňuje zákazníkom Amazon Web Services (AWS) znižovať ich náklady. Dizajn webovej aplikácie vo výrobku je jedinečný a príťažlivý, pretože umožňuje užívateľovi vykonávať rôzne funkcie z jedného miesta bez opustenia stránky a tiež zvažuje poskytnutie vtáčej perspektívy na všetky údaje, ktoré sú pre správcov dôležité. Dôraz sa kladie aj na prezentáciu produktu prostredníctvom jeho webovej stránky a bol navrhnutý tak, aby komunikoval svoj USP v prvých 5 sekundách sám. Tu použité farby sú živé a ikony a ilustrácie pomáhajú webovej stránke interaktívne.

Názov projektu : Batchly, Meno dizajnérov : Lollypop Design Studio, Meno klienta : Batchly.

Batchly Webová Aplikácia

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.