Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Prispôsobiteľný Koberec

Jigzaw Stardust

Prispôsobiteľný Koberec Koberce sú vyrobené z kosoštvorca a šesťuholníkov, ľahko sa dajú umiestniť vedľa seba s protišmykovým povrchom. Ideálne na zakrytie podláh a dokonca aj na steny, aby sa znížili rušivé zvuky. Kusy prichádzajú v 2 rôznych druhoch. Svetloružové kúsky sú ručne všívané do vlny NZ s vyšívanými čiarami z banánových vlákien. Modré kúsky sú vytlačené na vlne.

Názov projektu : Jigzaw Stardust, Meno dizajnérov : Ingrid Kulper, Meno klienta : Ingrid kulper design AB.

Jigzaw Stardust Prispôsobiteľný Koberec

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.