Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Branding

Co-Creation! Camp

Branding Toto je dizajn loga a značka pre udalosť „Co-Creation! Camp“, o ktorej ľudia hovoria o miestnej revitalizácii do budúcnosti. Japonsko čelí bezprecedentným sociálnym problémom, ako je nízka pôrodnosť, starnutie populácie alebo vyľudňovanie regiónu. „Spoločný tvorivý tábor“ sa vytvoril s cieľom vymieňať si informácie a vzájomne si pomáhať nad rámec rôznych problémov pre ľudí zapojených do cestovného ruchu. Rôzne farby symbolizujú vôľu každého človeka a viedli k mnohým nápadom a produkovali viac ako 100 projektov.

Názov projektu : Co-Creation! Camp, Meno dizajnérov : Kei Sato, Meno klienta : Recruit Lifestyle Co., Ltd..

Co-Creation! Camp Branding

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.