Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Historická Renovácia Budovy

BrickYard33

Historická Renovácia Budovy Na Taiwane, hoci existujú také prípady renovácie historických budov, má však historický význam, je to skôr uzavreté miesto, teraz otvorené pred všetkými. Môžete tu stolovať, môžete sa tu prejsť, vystúpiť tu, užiť si scenériu tu, počúvať hudbu tu, robiť prednášky, svadbu a dokonca aj dokončenú prezentáciu automobilov BMW a AUDI, s množstvom funkcií. Tu nájdete spomienky na staršie osoby, ktoré môžu byť aj mladšou generáciou na vytváranie spomienok.

Názov projektu : BrickYard33, Meno dizajnérov : Chien Hwa Huang, Meno klienta : HC Space Design.

BrickYard33 Historická Renovácia Budovy

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.