Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Corporate Identity

Ptaha

Corporate Identity Dizajn bol zameraný na škandinávsku estetiku minimalizmu a prírodných prvkov, ako sú tvrdé kovy, bronz, masívne drevo, kameň a bol v tejto značke zjednotený - jeho farby, tvar a ďalšie dizajnové prvky. Identita značky pre spoločnosť Ptaha bola vytvorená zvážením hlavného prvku loga - štylizovaného vtáka (Ptaha, preložiť z ukrajinčiny), ktorý symbolizuje obchodnú značku a spája sa s myšlienkou a vzhľadom v rovnakom štýle ako nábytok spoločnosti.

Názov projektu : Ptaha, Meno dizajnérov : Roman Vynogradnyi, Meno klienta : Ptaha Furniture.

Ptaha Corporate Identity

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.