Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Bytový Dom

Su Zhou

Bytový Dom Ak hľadáte plynulú zmes orientálnej a západnej kultúry, je to príklad. Tento projekt spája historickú kultúru regiónu s časovou osou súčasnosti, vyznačujúcou sa orientálnou atmosférou aj medzinárodným životným štýlom. Či už teda nosíte najmódnejšie talianske oblečenie alebo Suzhou Cheongsam, by sa do tohto priestoru zmestili.

Názov projektu : Su Zhou, Meno dizajnérov : Guoqiang Feng and Yan Chen, Meno klienta : Feng and Chen Partners Design.

Su Zhou Bytový Dom

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.