Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Trenčkot

Renaissance

Trenčkot Láska a všestrannosť. Krásny príbeh vytlačený v látke, krejčovstve a koncepcii tohto zákopového kabátu, spolu so všetkými ostatnými odevmi zbierky. Jedinečnosťou tohto kusu je určite urbanistický dizajn, minimalistický nádych, ale čo je tu skutočne prekvapujúce, môže to byť skôr jeho univerzálnosť. Stačí zavrieť oči, prosím. Po prvé, mali by ste vidieť seriózneho človeka, ktorý ide na jej vážnu .. modrú prácu. Potraste hlavou a tesne pred vami uvidíte písomný modrý trenčkot s niektorými magnetickými myšlienkami. Napísané rukou. S láskou, nepravdepodobné!

Názov projektu : Renaissance, Meno dizajnérov : Adina Banea, Meno klienta : Reprobable.

Renaissance Trenčkot

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.