Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Koberec

feltstone rug

Koberec Koberec z plsti z kameňa poskytuje optickú ilúziu skutočných kameňov. Použitie rôznych druhov vlny dopĺňa vzhľad a dojem koberca. Kamene sa od seba líšia veľkosťou, farbou a výškou - povrch vyzerá ako v prírode. Niektoré z nich majú machový efekt. Každý kamienok má penové jadro, ktoré je obklopené 100% vlnou. Na základe tohto mäkkého jadra sa každá hornina vytlačí pod tlakom. Podložka koberca je priehľadná rohož. Kamene sú zošité spolu as rohožkou.

Názov projektu : feltstone rug, Meno dizajnérov : Martina Schuhmann, Meno klienta : Flussdesign Martina Schuhmann GmbH.

feltstone rug Koberec

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.