Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Náušnice

Qashqai

Náušnice Dizajn prepožičiava jedinečným vlastnostiam kultúre kočovníkov Qashqai v juhozápadnom Iráne. Vzor barana a strapce sa požičiavajú od vzorov Kilim, pričom prvý symbolizoval plodnosť a druhý okamžite pripomínala strapcové povrchy tradičných kobercov Qashqai. Hodvábne strapce sú dodávané v mnohých farbách, ktoré dokonale ladia s odtieňom alebo šatami vašej pleti. Dizajn, ktorý vychádza z osobnej skúsenosti umelca s kmeňom, sa snaží sprostredkovať zmysel pre modernitu s nádychom kočovného životného štýlu.

Názov projektu : Qashqai, Meno dizajnérov : Arianaz Dehghan, Meno klienta : Arianaz Design.

Qashqai Náušnice

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.