Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Modulárna Pohovka

Laguna

Modulárna Pohovka Dizajnové sedadlá Laguna sú rozsiahlou súčasnou kolekciou modulárnych pohoviek a lavíc. Navrhnuté talianskou architektkou Elenou Trevisan s ohľadom na firemné priestory na sedenie, je to vhodné riešenie pre veľké alebo malé recepcie a oddychové priestory. Zakrivené, kruhové a rovné pohovkové moduly s ramenami a bez ramien sa budú hladko kombinovať s korešpondujúcimi konferenčnými stolíkmi, aby poskytovali flexibilitu pri vytváraní niekoľkých schém interiérového dizajnu.

Názov projektu : Laguna, Meno dizajnérov : Elena Trevisan, Meno klienta : SITIA .

Laguna Modulárna Pohovka

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.