Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Jachta

Anqa

Jachta Anqa je vlastná jachta, ktorá prináša nový pohľad na odkazy na svet jachtingu. Námorná línia plavidiel je súčasťou jej DNA a je pozorovateľná zvnútra i zvonka. Plochy na palube ponúkajú panoramatický výhľad na vodu a sú čiastočne chránené pred živlami, aby ste si mohli vychutnať určené vonkajšie priestory bez ohľadu na počasie. Rozmanitosť verejných a súkromných priestorov dáva pocit oveľa väčšej jachty. Anqa je schopná niesť ponorné plavidlo so všetkými ponukami a hračkami. Podložka vrtuľníka umiestnená na korme jachty môže obsahovať Eurocopter EC120.

Názov projektu : Anqa, Meno dizajnérov : Sena Jinen, Meno klienta : Sena Jinen.

Anqa Jachta

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.