Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Dámska Kolekcia

Lotus on Water

Dámska Kolekcia Táto kolekcia je inšpirovaná dizajnérskym menom Suyeon, čo v čínskych znakoch znamená lotosový kvet na vode. Vďaka spojeniu orientálnych nálad a súčasného módu predstavuje každý vzhľad rôznym spôsobom lotosový kvet. Dizajnér experimentoval s prehnanou siluetou a kreatívnym zakrytím, aby ukázal krásu okvetného lístka lotosového kvetu. Na vyjadrenie plávajúceho lotosového kvetu na vode sa používa sieťotlač a techniky korálikov. Táto zbierka sa vyrába iba z prírodných a priehľadných textílií, ktoré symbolizujú symbolický význam, čistotu lotosového kvetu a vody.

Názov projektu : Lotus on Water, Meno dizajnérov : Suyeon Kim, Meno klienta : SU.YEON.

Lotus on Water Dámska Kolekcia

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.