Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Automatický Kávovar

F11

Automatický Kávovar Jednoduché a elegantné, čisté línie a kvalitný povrchový materiál robia z dizajnu F11 vhodný pre profesionálne aj domáce prostredie. Plnofarebný 7 "dotykový displej je veľmi jednoduchý na používanie a intuitívny. F11 je stroj na jeden dotyk, kde si môžete prispôsobiť svoje obľúbené nápoje pre rýchly výber. Zásobník na fazuľu, nádrž na vodu a nádobu na polevu sú k dispozícii na zvládnutie špičkovej hodiny. Patentovaná varná jednotka môže ponúknuť stlačené espresso alebo nestlačenú bežnú kávu a aróma je zaručená keramickými plochými čepeľami.

Názov projektu : F11, Meno dizajnérov : Nicola Zanetti, Meno klienta : Dr Coffee.

F11 Automatický Kávovar

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.