Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Komoda

Black Labyrinth

Komoda Čierny labyrint Eckhard Beger pre ArteNemus je zvislá komoda s 15 zásuvkami, ktoré čerpajú inšpiráciu z ázijských lekárskych skriniek a štýlu Bauhaus. Jeho tmavý architektonický vzhľad je oživený jasnými intarzovanými lúčmi s tromi ohniskovými bodmi, ktoré sa zrkadlia okolo štruktúry. Koncepcia a mechanizmus vertikálnych zásuviek s rotujúcim oddelením dodávajú kusu jeho zaujímavý vzhľad. Drevená konštrukcia je pokrytá čiernou farbou dyhy, zatiaľ čo intarzie sú vyrobené v plameňovom javoru. Dýha je naolejovaná, aby sa dosiahol saténový povrch.

Názov projektu : Black Labyrinth, Meno dizajnérov : Eckhard Beger, Meno klienta : ArteNemus.

Black Labyrinth Komoda

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.