Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Vinylová Platňa

Tropical Lighthouse

Vinylová Platňa Posledný 9 je hudobný blog bez obmedzenia žánru; jeho funkciou je kryt tvaru kvapiek a spojenie medzi vizuálnymi komponentmi a hudbou. Posledných 9 produkuje hudobné kompilácie, z ktorých každá obsahuje hlavnú hudobnú tému odrážanú vo vizuálnom koncepte. Tropický maják je 15. kompiláciou série. Projekt bol inšpirovaný zvukmi tropického lesa a hlavnou inšpiráciou je hudba umelca a hudobníka Mtendere Mandowej. V rámci tohto projektu boli navrhnuté obaly, promo video a vinylové disky.

Názov projektu : Tropical Lighthouse, Meno dizajnérov : Robert Bazaev, Meno klienta : LAST 9.

Tropical Lighthouse Vinylová Platňa

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.