Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Varný Sprej

Urban Cuisine

Varný Sprej V kuchyni na ulici sa nachádzajú chute, látky, vzdychy a tajomstvá. Ale aj prekvapenia, koncepty, farby a spomienky. Je to stránka na tvorbu. Kvalitný obsah už nie je základným predpokladom na prilákanie, teraz je kľúčom pridanie emocionálneho zážitku. Týmto balením sa šéfkuchár stáva „graffiti umelcom“ a klient sa stáva umeleckým divákom. Nový originálny a kreatívny emocionálny zážitok: Urban Cuisine. Recept nemá dušu, je to kuchár, ktorý musí dať receptu dušu.

Názov projektu : Urban Cuisine, Meno dizajnérov : Ian Wallace, Meno klienta : Urban Cuisine.

Urban Cuisine Varný Sprej

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.