Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kancelársky Interiérový Dizajn

Yuli Design Studio

Kancelársky Interiérový Dizajn Na uliciach je vždy príliš veľa chaotických tabúľ vo zvislom, vodorovnom a priečnom smere, ktoré blokujú skutočnú architektonickú tvár. To naliehavo žiada, aby sa zvážilo, ako predefinovať vývesky, aby sa zlepšili a vylepšili účinky, ktoré tieto dekoratívne výrobky v prírode prinášajú. Bodom návrhu interiéru je rozloženie predchádzajúceho usporiadania. Zavádza sa prirodzené osvetlenie. Podkrovie je postavené z vyvýšeného priestoru. Kde boli schody zmenené. Zmena miesta, kde boli schody, znižuje čas vertikálnych pohybov. Toto vytvára novú možnosť zo starých limitov.

Názov projektu : Yuli Design Studio, Meno dizajnérov : Chiung Hui Fu, Meno klienta : YULI DESIGN .

Yuli Design Studio Kancelársky Interiérový Dizajn

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.