Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Umenie

Gold and Spiderweb

Umenie Pavučina a jej prírodná estetika vždy priťahovali pozornosť. Bohužiaľ jej krása netrvá dlho. Cieľom bolo navždy zachovať túto slávu a ukázať ju najneobvyklejším spôsobom, tvoriaci a umelecký objekt, ktorý nekopíruje a nevystihuje nič, čo ľudstvo predtým vytvorilo. Na dosiahnutie tohto cieľa čelil Andrejs Nadezdinskis mnohým ťažkostiam: ako ho prepravovať, skladovať a neskôr prikryť 24 k zlatom.

Názov projektu : Gold and Spiderweb, Meno dizajnérov : Andrejs Nadezdinskis, Meno klienta : Andrejs Nadezdinskis.

Gold and Spiderweb Umenie

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.