Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Prívesok

My Soul

Prívesok My Soul Pendant je moderný dizajn klasického realizmu, ktorý kombinuje harmonickú a hladkú topológiu s realizmom kvetov a vtákov. Výber ľalií a kolibrík nie sú náhodná voľba. Kolibrík je symbolom sily pre ľudí, ktorí prešli mnohými životmi a ľalie je známe svojimi dlhotrvajúcimi kvetmi a krásou. Kombinácia dvoch symbolov zobrazuje nadčasovú dušu, ktorá prostredníctvom duchovných výziev v živote dosahuje duchovný rast. Tento prívesok je možné využiť ako prívesok na náramok.

Názov projektu : My Soul, Meno dizajnérov : Larisa Zolotova, Meno klienta : Larisa Zolotova.

My Soul Prívesok

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.