Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kuchárka

12 Months

Kuchárka Konferenčný stolík maďarská kuchárska kniha 12 mesiacov od autorky debuty Evy Bezzeghovej bola uvedená na trh v novembri 2017 spoločnosťou Artbeet Publishing. Je to jedinečný malebný umelecký názov, ktorý mesačne predstavuje sezónne šaláty s chutami niekoľkých kuchýň z celého sveta. Kapitoly sledujú zmeny ročných období na našich tanieroch a v prírode počas celého roka v 360pp, v ktorých sú uvedené sezónne recepty a zodpovedajúce portréty potravín, miestnej krajiny a života. Okrem toho, že ide o neskúsenú tematickú zbierku receptov, sľubuje trvalý umelecký zážitok z kníh.

Názov projektu : 12 Months, Meno dizajnérov : Eva Bezzegh, Meno klienta : Artbeet.

12 Months Kuchárka

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.