Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Dámske Šaty

Lacy magic

Dámske Šaty Čipka vytvára u každej ženy rôzne ilúzie. Čipka mágia spája moderné súčasné ženy so starožitnosťami. Čipka, dvojdielna, dámske oblečenie. Ručne vyrábané pletenie. Návrhár použil techniky tkania a spájania. Sukňa bola šitá technikou couture. Boli použité šifónové, čipkové, saténové a bavlnené materiály. Flexibilita je vhodná pre dve rôzne veľkosti. Sukňa, nový štýl. Antiaging a antioxidant je tkanina vyrobená nanotechnológiou. Pre stretnutia, pozvánky, špeciálny vzhľad.

Názov projektu : Lacy magic, Meno dizajnérov : Serap Safiye Yıldız, Meno klienta : Yildiz Design .

Lacy magic Dámske Šaty

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.