Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kohútik

Moon

Kohútik Organický vzhľad tohto kohútika a kontinuita kriviek boli inšpirované polmesiacou fázou mesiaca. Moon Bathroom Faucet integruje telo aj rukoväť do jedinečného tvaru. Kruhový prierez stúpa od spodnej časti kohútika po výstupnú hubicu, čím vytvára profil Moon Faucet. Čistý rez oddeľuje telo od rukoväte a zároveň udržuje objem kompaktný.

Názov projektu : Moon, Meno dizajnérov : David Grifols, Meno klienta : MOS.

Moon Kohútik

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.