Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Balenie Kávy

The Mood

Balenie Kávy Dizajn predstavuje päť rôznych ručne kreslených, vintage inšpirovaných a mierne realistických tvárí opíc, z ktorých každá predstavuje inú kávu z inej oblasti. Na hlave je štýlový, klasický klobúk. Ich mierny výraz vyvoláva zvedavosť. Tieto opice naznačujú kvalitu, ich ironická sofistikovanosť je príťažlivá pre milovníkov kávy, ktorí majú záujem o komplexné chuťové vlastnosti. Ich výrazy hravo reprezentujú náladu, ale tiež odkazujú na chuťový profil kávy, sú mierne, silné, kyslé alebo hladké. Dizajn je jednoduchý, ale jemne šikovný, káva pre každú náladu.

Názov projektu : The Mood, Meno dizajnérov : Salvita Bingelyte, Meno klienta : Coffee24.

The Mood Balenie Kávy

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.