Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Multifunkčná Stolička

Dodo

Multifunkčná Stolička Je to krabica, ktorá sa premení na stoličku, alebo stolička, ktorá sa zmení na krabičku? Jednoduchosť a multifunkčnosť tejto stoličky umožňujú používateľom používať ju podľa potreby. V skutočnosti forma pochádza z výskumov, ale hrebeňovitá štruktúra pochádza z detských spomienok dizajnéra. Vďaka schopnosti kĺbov a skladacieho systému je tento výrobok výnimočný a ľahko sa používa.

Názov projektu : Dodo, Meno dizajnérov : Mohammad Enjavi Amiri, Meno klienta : Mohammad Enjavi Amiri.

Dodo Multifunkčná Stolička

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.