Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Bytový Dom

Boko and Deko

Bytový Dom Je to dom, ktorý umožňuje obyvateľom hľadať svoje vlastné miesto pobytu, ktoré sa zhoduje s ich emóciami, skôr než nastaviť miesto pobytu v bežných domoch, ktoré sú predurčené nábytkom. Podlahy rôznych výšok sú inštalované v dlhých tunelových priestoroch na severe a na juhu a niekoľkými spôsobmi prepojené, vytvorili bohatý vnútorný priestor. Výsledkom bude rôzne atmosférické zmeny. Tento inovatívny dizajn si zaslúži, aby bol vysoko ocenený tým, že uznáva, že prehodnocuje pohodlie doma a predstavuje nové problémy konvenčnému bývaniu.

Názov projektu : Boko and Deko, Meno dizajnérov : Mitsuharu Kojima, Meno klienta : Mitsuharu Kojima Architects.

Boko and Deko Bytový Dom

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.