Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Víkendová Rezidencia

Cliff House

Víkendová Rezidencia Jedná sa o rybársku chatu s výhľadom na hory na brehu rieky Heaven (japončina „Tenkawa“). Vyrobený zo železobetónu, má tvar jednoduchej trubice, šesť metrov dlhej. Koniec rúrky na ceste je vyvážený a ukotvený hlboko v zemi, takže sa horizontálne rozprestiera od brehu a visí nad vodou. Dizajn je jednoduchý, interiér je priestranný a pri brehu rieky je otvorená obloha, hory a rieka. Postavená pod úrovňou vozovky, je viditeľná iba strecha kabíny, z pohľadu cesty, takže jej stavba neblokuje výhľad.

Názov projektu : Cliff House, Meno dizajnérov : Masato Sekiya, Meno klienta : PLANET Creations Sekiya Masato Architecture Design Office.

Cliff House Víkendová Rezidencia

Tento výnimočný dizajn je držiteľom ceny platinového dizajnu v súťaži dizajnu hračiek, hier a hobby výrobkov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených platinou, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych diel hračiek, hier a hobby produktov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.