Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kreslo

Lollipop

Kreslo Kreslo Lollipop je kombináciou nezvyčajných tvarov a módnych farieb. Jeho siluety a farebné prvky museli vyzerať na diaľku ako cukríky, ale kreslo by sa zároveň malo zmestiť do interiérov rôznych štýlov. Chupa-chups tvar tvoril základ pre lakťové opierky a operadlo a sedadlo sú vyrobené vo forme klasických cukroviniek. Kreslo Lollipop je určené pre ľudí, ktorí majú radi odvážne rozhodnutia a módu, ale nechcú sa vzdať funkčnosti a pohodlia.

Názov projektu : Lollipop, Meno dizajnérov : Natalia Komarova, Meno klienta : Alter Ego Studio.

Lollipop Kreslo

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.