Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stôl

Liquid

Stôl Liquid je ľahký a silný moderný dizajn stola inšpirovaný dynamickými a tekutými štruktúrami nachádzajúcimi sa v prírode. Existuje už veľa návrhov stolov, vytvorenie zmysluplného je náročné. Ale Liquid nie je váš bežný stôl. Výberom kvalitného epoxidu obohateného o sklo E-vlákno nielen vyzerá ľahký stôl, váži iba 14 kilogramov. Vďaka tomuto a jeho nadčasovému dizajnu ho môžete ľahko pohybovať v každom priestore.

Názov projektu : Liquid, Meno dizajnérov : Mattice Boets, Meno klienta : Mattice Boets.

Liquid Stôl

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.