Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Viacúčelový Panel

OlO

Viacúčelový Panel Panel OLO je viacúčelový kus nábytku, ktorého tvorba je spôsobená požiadavkou pohodlia a funkčnosti dizajnu pre každodenný život. Tento kus nábytku sa dá vytvoriť v akejkoľvek fáze návrhu priestoru. OLO spája funkciu osvetlenia, správu osvetlenia a elektrických hniezd, USB, zvuk, nabíjanie mobilných zariadení. Pri návrhu geometrických tvarov OLO sa používajú prírodné štruktúry a vyvážené farebné kombinácie. Interakcie rôznych materiálov dávajú tomuto subjektu objem, hĺbku a zmyselnosť. Dizajn - je to jednoduché, pohodlné, viacúčelové, OlO.

Názov projektu : OlO, Meno dizajnérov : Oksana Belova, Meno klienta : Belova Oksana.

OlO Viacúčelový Panel

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.