Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Koňakové Sklo

30s

Koňakové Sklo Práca bola navrhnutá na pitie koňaku. Je to fúkané sklo v štúdiu skla. Vďaka tomu je každý kus skla individuálny. Sklo sa ľahko uchopí a vyzerá zaujímavo zo všetkých uhlov. Tvar pohára odráža svetlo z rôznych uhlov, čo dodáva pôžitku z pitia. Vďaka sploštenému tvaru šálky môžete pohár položiť na stôl tak, ako si prajete, položiť na jednu z jeho strán. Názov a myšlienka diela oslavujú starnutie umelca. Dizajn odráža nuansy starnutia a odvoláva sa na tradíciu zlepšovania kvality starnutia koňaku.

Názov projektu : 30s , Meno dizajnérov : Saara Korppi, Meno klienta : Saara Korppi.

30s  Koňakové Sklo

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.