Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Vozík Na Šampanské

BOQ

Vozík Na Šampanské BOQ je vozík s ľadovým kúpeľom na podávanie šampanského na recepciách. Je vyrobená z dreva, kovu, živice a skla. Kruhová symetria organizuje objekty a materiály ako neoddeliteľnú súčasť dizajnu. Štandardné flauty sú uložené v koróle, hlavou dole, pod bielym živicovým podnosom, chránené pred prachom a otrasmi. Zloženie, takmer kvetinové, vyzýva hostí, aby vytvorili kruh, ktorý ochutná vzácny nápoj. V prvom rade je to však pre čašníka efektívny javiskový doplnok.

Názov projektu : BOQ, Meno dizajnérov : Patrick Sarran, Meno klienta : QUISO SARL.

BOQ Vozík Na Šampanské

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.