Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Poschodový Vozík

Kali

Poschodový Vozík Tento stupňový vozík je jedným z prvkov dizajnérskej série K pre značku QUISO. Je vyrobená z krásne vyrobeného masívneho dreva. Vďaka robustnému a podsaditému designu je ideálny na podávanie alkoholu pri reštaurácii. Kvôli bezpečnosti a elegancii služby sú sklá zavesené na vankúši, fľaše sú imobilizované protišmykovým poťahom, priemyselné kolesá majú plynulé a tiché valcovanie.

Názov projektu : Kali, Meno dizajnérov : Patrick Sarran, Meno klienta : QUISO.

Kali Poschodový Vozík

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.