Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Fotografia

Livaboards of Maldives

Fotografia Obrázok nasnímaný pre liveaboardy na Maldivách pokrývajúci fotografický rok 2014. Bol nasnímaný pomocou stabilného osvetľovacieho robota s namontovaným Nikon D4. jedinečný výhľad na loď Maledivy na Mosaique, v perfektnej polohe a prostredí. Cieľom bolo ukázať na Maldivách živé tabule v jeho oficiálnom časopise. Inšpiráciou pre tento obrázok je príroda a jednoduchosť s prihliadnutím na vzhľad titulnej strany. Obrázok musel byť čo najmenší, aby v ňom bolo možné vložiť aj priestor pre text, ktorý sa má napísať.

Názov projektu : Livaboards of Maldives, Meno dizajnérov : Ismail Niyaz Mohamed, Meno klienta : A.N Associates.

Livaboards of Maldives Fotografia

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.