Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Stôl

Chiglia

Stôl Čiglia je sochársky stôl, ktorého tvary pripomínajú tvar lode, ale predstavujú aj srdce celého projektu. Tento koncept bol študovaný na základe modulárneho vývoja, ktorý vychádza zo základného modelu, ktorý je tu navrhnutý. Linearita rybinového lúča v kombinácii s možnosťou stavcov voľne sa posúvať pozdĺž neho, zaručujú stabilitu stola, umožňujú mu vyvíjať sa na dĺžku. Vďaka týmto funkciám sa dá ľahko prispôsobiť cieľovému prostrediu. Na získanie požadovaných rozmerov stačí zväčšiť počet stavcov a dĺžku lúča.

Názov projektu : Chiglia, Meno dizajnérov : Giuliano Ricciardi, Meno klienta : d-Lab studio di Giuliano Ricciardi.

Chiglia Stôl

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.