Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Kontajner

Goccia

Kontajner Goccia je kontajner, ktorý zdobí domov jemnými tvarmi a teplými bielymi svetlami. Je to moderný domáci krb, miesto stretnutia pre šťastnú hodinu s priateľmi v záhrade alebo konferenčný stolík na čítanie knihy v obývacej izbe. Je to sada keramických nádob vhodných na uloženie teplej zimnej pokrývky, ako aj sezónneho ovocia alebo fľaše čerstvého letného nápoja ponorenej do ľadu. Kontajnery visia zo stropu pomocou lana a môžu byť umiestnené v požadovanej výške. Sú k dispozícii v 3 veľkostiach, z ktorých najväčšiu možno doplniť masívnym dubovým vrchom.

Názov projektu : Goccia, Meno dizajnérov : Giuliano Ricciardi, Meno klienta : d-Lab studio di Giuliano Ricciardi.

Goccia Kontajner

Tento vynikajúci dizajn je držiteľom ceny za zlatý dizajn v súťaži o výrobky pre osvetlenie a svetelné projekty. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených zlatými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych svetelných produktov a projekčných projektov osvetľovacích projektov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.