Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Pečiatka

Carimbo

Pečiatka Pečiatka označujúca jeho majiteľa a jeho prácu a všade so sebou. Zámerom bolo spočiatku nájsť spôsob, ako priblížiť svet offline. Niečo ako vizitka, len klasickejšie, lacnejšie a šetrnejšie k životnému prostrediu. Takže voľba bola pečiatka (carimbo). Podpis. Jeho vnútorná časť predstavuje Igorov mätúci a krásny tvorivý proces, zatiaľ čo guľatý rám ho plynulo zabaluje a dáva mu zmysel. Tieto dve kombinácie vytvárajú textúru, ktorou môže atrament pretekať, a poskytujú perfektnú podporu jeho osobnej značke. Nakoniec Minion Pro elegantne napíše kontaktné informácie.

Názov projektu : Carimbo, Meno dizajnérov : Igor Pinheiro, Meno klienta : Igor Pinheiro.

Carimbo Pečiatka

Tento dobrý dizajn je víťazom ceny za dizajn v súťaži obalového dizajnu. Určite by ste mali vidieť ocenené portfólio dizajnérov, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych dizajnérskych obalov.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.