Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Dom

Basalt

Dom Postavené pre pohodlie a zároveň sú elegantné. Tento dizajn je skutočne pútavý a pozoruhodný zvnútra aj zvonka. Medzi vlastnosti patrí dubové drevo, okná vyrobené tak, aby priniesli dostatok slnečného svetla a upokojujú oči. Je očarujúce svojou krásou a technikou. Keď ste v tomto dome, nemôžete si len všimnúť pokoj a pocit oázy, ktorý vás preberá. Vďaka vánku stromov a okolitým slnečným lúčom je tento dom jedinečným miestom na bývanie ďaleko od rušného mestského života. Čadičový dom je postavený tak, aby uspokojil a uspokojil množstvo ľudí.

Názov projektu : Basalt, Meno dizajnérov : Aamer Qaisiyah, Meno klienta : Aamer A. Qaisiyah.

Basalt Dom

Tento úžasný dizajn je držiteľom ceny strieborného dizajnu v súťaži módy, odevov a odevov. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených striebornými oceneniami, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych módnych, odevných a odevných dizajnérskych diel.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.