Dizajnový časopis
Dizajnový časopis
Talianske Remeselné Pivo

East Side

Talianske Remeselné Pivo Remeselné pivo v malom mestečku v strednom Taliansku, každé pivo má príbeh, každý príbeh je uvedený na jeho etikete. Technika koláže okrem toho, že je elegantná a univerzálna, umožňuje vložiť niektoré vizuálne prvky, ktoré zdôrazňujú identitu produktu, napríklad odkazy na význam názvu, typológiu piva a jeho zložky. Dizajn loga, ktorý predstavuje firemnú identitu, je založený na jednoduchom tvare. Tento tvar sa reprodukoval vysekávaním štítkov a symbolovým systémom každého piva s použitím farebného a heraldického prispôsobenia.

Názov projektu : East Side, Meno dizajnérov : Roberto Terrinoni, Meno klienta : Roberto Terrinoni.

East Side Talianske Remeselné Pivo

Tento skvelý dizajn je držiteľom ceny bronzového dizajnu v súťaži architektúry, stavebníctva a konštrukcie. Určite by ste mali vidieť portfólio dizajnérov ocenených bronzmi, aby ste objavili mnoho ďalších nových, inovatívnych, originálnych a kreatívnych architektúr, stavebných a stavebných prác.

Dizajn dňa

Úžasný dizajn. Dobrý dizajn. Najlepší dizajn.

Dobré vzory vytvárajú pre spoločnosť hodnotu. Každý deň predstavujeme špeciálny dizajnový projekt, ktorý preukazuje vynikajúcu kvalitu dizajnu. Dnes s potešením predstavujeme ocenený dizajn, ktorý je pozitívnym výsledkom. Denne budeme predstavovať skvelejšie a inšpiratívnejšie návrhy. Nezabudnite nás navštíviť každý deň, aby ste si mohli užiť nové výrobky a projekty dobrého dizajnu od najväčších svetových dizajnérov.